לוח אירועים

הסדרה הקלאסית הגדולה

הסדרה הקלאסית הגדולה משלבת השנה קונצרטים
קלאסיים, ווקאלים ואופרות.

בעונה זו נציג תכנית חדשה וייחודית שבראשה המנהל המוסיקלי, המנצח והפסנתרן, מאסטרו שו צונג , והמנצח האורח הראשי, אריה ליפסקי, בשילוב עם אמנים ידועים מהארץ ומחו"ל, כדוגמת: המנצחים: מאסטרו יואל לוי, מאסטרו מארציו קונרטי מאיטליה, אריה ורדי, דיוויד גריילסאמר וסולנים כדוגמת איליה קאלר, רומן רבינוביץ, אלסנדרו לנזוני, אסתי רופא טריו בן דיין ועוד.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולשמוע את מיטב האמנים ולהינות מהתכניות המגוונות המבטיחות עונה מרשימה במיוחד.

 אריה ליפסקי, מנצח אורח ראשי

קלאסית 1

יום א' 6.10.13
יום ב' 7.10.13

שו צונג מנצח
טטיאנה וסיליאבה צ'לו

בליני - סימפוניה מתוך "נורמה"
צ'ייקובסקי - “ווריאציות רוקוקו “לצ'לו ולתזמורת
צ'ייקובסקי - “פצו קפריצ'יוזו“ בסי מינור לצ'לו ותזמורת אופוס 62
ר. שטראוס - סוויטה מתוך "אביר הורד"
ר.שטראוס - "דון ג'ואן"

שו צונגטטיאנה וסיליאבה











קלאסית 2

יום א' 3.11.13
יום ב' 4.11.13

חזוס אמיגו מנצח
אסתי רופא חליל

רודריגו - “קונצ'רטו פסטוראלי“ לחליל ולתזמורת
מונטהסאלבאג' - פרוק מורפולוגי של השאקון של הבאך
שוסטקוביץ' - סימפוניה מס' 1

חזוס אמיגואסתי רופא











קלאסית 3

יום א' 24.11.13
יום ב' 25.11.13

דוד גריילסאמר מנצח
טריו "בן דיין" - ליחי בן דיין - כינור, יפתח בן דיין - צ'לו, יואב בן דיין -  פסנתר

בטהובן - קונצרט משולש לתזמורת, פסנתר, כינור וצ'לו אופוס 56
גלוק - סוויטה מאורפיאוס ואוריצ'דה
שוברט - סימפוניה מס' 5
יצירה ישראלית

דוד גריילסאמרטריו













קלאסית 4

יום א' 29.12.13
יום ב' 30.12.13

החטיפה מן ההרמון
אופרה מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט

בהשתתפות: סולנים אורחים ומקהלה
אריה ליפסקי מנצח

אריה ליפסקי











קלאסית 5

יום א' 12.1.14
יום ב' 13.1.14

בוגוסלאב דווידוב מנצח
אבשלום שריד ויולה / רומן רבינוביץ פסנתר

* תכנית מתוך הסיור לארה"ב:

מוצרט - סימפוניה מס' 40
צ'ייקובסקי - סימפוניה מס' 6 / 4
וובר – פתיחה לאופרה "אוריאנטה"
רחמנינוב - קונצ'רטו לפסנתר מס' 3/ 2
אורי ברכה - ניגונים לכרמל (קונצ'רטו לויולה)
דבוז'ק - סימפוניה מס' 9
צ'ייקובסקי – קונצ'רטו לפסנתר מס' 1
בטהובן - סימפוניה מס' 7
בטהובן – קונצ'רטו לפסנתר מס' 3

בוגוסלאס דווידוב










אבשלום שרידרומן רבינוביץ











קלאסית 6

יום א' 30.3.14
יום ב' 31.3.14

אריה ורדי מנצח
אריה ורדי פסנתר

מוצרט - קונצ'רטו לפסנתר מס' 27 בסי במול מז'ור ק. 595
שוברט - סימפוניה מס' 9 "הגדולה" בדו מז'ור




אריה ורדי











קלאסית 7

יום א'  25.5.14
יום ב'  26.5.14

אריה ליפסקי מנצח
איליה קאלר כינור

מ.לברי - "עמק"
ברהמס - סימפוניה מס' 1
חצ'טוריאן - קונצ'רטו לכינור ולתזמורת

אריה ליפסקי איליה קאלר











קלאסית 8

יום א' 8.6.14
יום ב' 9.6.14

שו צונג מנצח
בהשתתפות סולני התזמורת וזמרת סופרן

באך - קונצ'רטו ברנדרבורגי מס' 1
באך - קונצ'רטו ברנדרבורגי מס' 4
מהלר - סימפוניה מס' 4

שו צונג

 











קלאסית 9

יום א' 29.6.14
יום ב' 30.6.14

מארציו קונטי מנצח
אלסנדרו לנזוני פסנתר

ערב גרשווין

“רפסודיה בכחול“
“סוויטה פורגי ובס“
“אמריקאי בפריז“

קונצרטים אילו בחסות מכון תרבות איטליה  מכון תרבות איטליה

מארציו קונצרטיאלסנדרו לנזוני











קלאסית 10

יום א'  27.7.14
יום ב'  28.7.14

הספר מסביליה
אופרה מאת ג'ואקינו רוסיני

בהשתתפות: סולנים אורחים ומקהלה
יואל לוי מנצח

 יואל לוי