לוח אירועים

הסדרה הקלאסית הגדולה עונת 2015-16

הסדרה הקלאסית הגדולה עונת 2015-16

אודיטוריום חיפה שעה 20:30



קלאסית מס' 1

יום א' 25.10.2015
יום ב' 26.10.2015


שו צונג מנצח
מארי –פייר לנגלמה נבל

ברליוז- הפתיחה "שודד הים"
מוצרט- קונצ'רטו לשני פסנתרים K365 (בעיבוד לנבל ולקלביקורד)
ברליוז – הסימפוניה הפנטסטית




קלאסית מס' 2

יום א' 8.11.2015
יום ב' 9.11.2015

בנימין יוסופוב מנצח
אנה סרובה ויולה
לוקה בורג'י רקדן

מופע טנגו ויולה
בטהובן - סימפוניה מס' 3 "ארואיקה"

קלאסית מס' 3

אופרה

יום א' 27.12.2015
יום ב' 28.12.2015

אופרה

לה טרוויאטה מאת ג'וזפה ורדי

מנצח אריה ליפסקי

יוליה פבזנר בימוי 

בהשתתפות:

מירלה גרדינרו – ויולֶטה ולרי

יותם כהן – אלפרדו גֶ'רמונט

נח בריגר – ג'ורג'ו גֶ'רמונט

שירה רז – פלורה בֶרבו∙אָה
יעל לויטה – אנינה
גיא מנהיים – גסטונֶה, ויסקונטה דה לֵטורייר
גבריאל לובנהיים – הברון דו∙פול
אור בן נתן – דר' גרנוויל / ג'וזפה
אלכסי קנוניקוב – המרקיז ד'אוביניי


המקהלה הפילהרמונית בניצוחו של לאונטי וולף
קרן נוטיק ואיגור פטשנצ'וק - ריקוד

אורי מורג – תאורה אמנותית 
ישראל אובל – תרגום

בחסות מכון תרבות איטליה



 


 

 

קלאסית 4

יום א' 24.1.2016
יום ב' 25.1.2016

 

ישי שטקלר, מנצח

 איתן דרורי , טנור -המספר

גיא פלץ בריטון-  ישוע

יואב וייס , בריטון- פילטוס

ינאי גונצ׳רובסקי,בריטון- פטרוס

  

יובל אורן, סופרן

אביטל דרי ,מצו-סופרן

יעל גיל, סופרן- שפחה

משה הס ,טנור- משרת

 

מקהלת בת שיר בניצוחה של טלי וייסמן

 

תוכנית הערב:

י.ס. באך- הפסיון עפ"י יוחנן 


                                      

קלאסית 5

יום א' 28.2.2016
יום ב' 29.2.2016

שו צונג מנצח
גארי הופמן צ'לו

סיבליוס – ולס עצוב
שוסטקוביץ' – קונצ'רטו לצ'לו מס' 2
שוסטקוביץ - סימפוניה מס' 5




קלאסית 6 

יום א' 20.3.2016
יום ב' 21.3.2016

רועי אופנהיים
דוראל גולן פסנתר

שומן - קונצ'רטו לפסנתר
מהלר - סימפוניה מס' 1


 

קלאסית 7 

יום א' 17.4.2016
יום ב' 18.4.2016

איאן שו מנצח
אנסמבל מולטי פיאנו:
ברניקה גליקסמן
נמרוד מאירי - פטל
אלמוג סלע
תומר לב

באך- קונצ'רטו לארבעה פסנתרים
מנדלסון –נושא ווריאציות לשני פסנתרים
אריה לבנון- ארץ ארבעת הלשונות – סוויטה ל4 פסנתרים ותזמורת
גריג- קונצ'רטו לפסנתר




קלאסית 8 

יום א' 29.5.2016
יום ב' 30.5.2016

שו צונג מנצח
איליה קים פסנתר

פרנק - וואריאציות סימפוניות לפסנתר ותזמורת
ליסט קונצ'רטו לפסנתר מס' 2 
ברהמס – סימפוניה מס' 3




קלאסית 9

יום א' 19.6.2016
יום ב' 20.6.2016

אריה ליפסקי מנצח
איתמר זורמן כינור

צ'ייקובסקי – קונצ'רטו לכינור
דבוז'ק – סימפוניה מס' 6
קודאי- מחולות גאלאנטה




קלאסית 10

אופרה

יום א' 17.7.2016
יום ב' 18.7.2016

כרמן מאת ג'ורג ביזה

מנצח – מאסטרו שו צונג (סין)
במאי: דני ארליך

משתתפים:

אולגה סנדרסקי בתפקיד מיכאלה
אור בן נתן – בתפקיד זוניגה
אנסטסיה קלוואן – בתפקיד פרסיקיטה
גיא מנהיים בתפקיד דנקיארו
דנה פלג בתפקיד מרסדס
יורי קיסין בתפקיד אסקמיו
עידית זמיר בתפקיד כרמן
עודד רייך בתפקיד מוראלס
יו סמית בתפקיד דון זו'זה
עידו בן גל – בתפקיד רמנדדו

מקהלת בת שיר – בניצוחה של טלי וייסמן
להקת הפלמנקו של מיכל ברט

_________________________________________

ישראל אובל – תרגום וכתוביות
חיליק אורגל – תאורה אומנותית
יאיר כצנלסון – וידאו ארט

בשיתוף עם אופרה קאמרה (תפאורה, תלבושות, הפקה) 
מעצבת תלבושות שירה וייז 

הרצאת מבוא ללא תשלום נוסף בשעה 19:30