לוח אירועים

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

הסדרה הקלאסית הגדולה עונת 2016-17

הסדרה הקלאסית הגדולה עונת 2016-17

אודיטוריום חיפה שעה 20:30



קלאסית מס’ 1


יום א’ 18.9.2016
יום ב’ 19.9.2016


שו צונג מנצח
ג'יאני וואן פסנתר
בהשתתפות אירה ברטמן עדית זמיר נח בריגר יותם כהן ומקהלת בת שיר

שטראוס – בורלסק
בטהובן - סימפוניה מס’ 9

 

קלאסית מס’ 2


יום א’ 30.10.2016
יום ב’ 31.10.2016


דורון סלומון מנצח
תומר לב פסנתר

בטהובן - הפתיחה אגמונט
בטהובן - קונצ’רטו לפסנתר מס’ 3
דה-פאייה - הכובע המשולש סוויטה מס ' 1 וסוויטה מס' 2
רוול - לה ואלס

 

קלאסית מס’ 3


יום א’ 27.11.2016
יום ב’ 28.11.2016


גיא בראונשטין מנצח וסולו כינור
גילי שוורצמן חליל

מוצרט - קונצ’רטו לכינור מס’ 5
ברוך - רומנסה
שומן - רומנסה (עיבוד גיא בראונשטיין)
ברהמס - סימפוניה מס’ 1

 

קלאסית מס’ 4


יום א’ 18.12.2016
יום ב’ 19.12.2016


אופרה – נישואי פיגארו
מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט


מאסטרו סרגי'ו אלאפונט (ספרד): מנצח
דני אלריך: במאי
אלה וסילצבסקי, סופרן- רוזינה (הרוזנת אלמוויוה)
דניאלה סקורקה, סופרן – סוזנה
טל גנור, סופרן-ברברינה
אסתר אליאב, סופרן- מרצ'לינה
שחר לביא, מצו סופרן- כרובינו
איתן דרורי, טנור-בזיליו
אורי בצ'קו, טנור- דון קורציו 
 אלכסיי קנוניקוב, בריטון- פיגרו
נח בריגר, בס- ברטולו
יאיר פולישוק, בס- הרוזן אלמוויוה
יורי קיסין, בס – אנטוניו
 

מקהלת בת שיר בניצוחה של טלי וייסמן
מיכל ברט ואלינור בן-חנן - ריקוד
בן לב ואבירן רוימי - משחק

מאיה מידר מורן: מעצבת במה ותלבושות
יחיאל אורגל
: תאורה אמנותית
יאיר כצנלסון: וידאו ארט
ישראל אובל: תרגום

בשיתוף עם אופרה קאמרה

הרצאת מבוא ללא תשלום נוסף בשעה 19:30





קלאסית מס’ 5


יום א’ 22.1.2017
יום ב’ 23.1.2017

רועי אופנהיים מנצח
ירון קולברג פסנתר

רימסקי קורסקוב – לילה במאי - פתיחה
שוסטקוביץ' - קונצ'רטו לפסנתר מס' 2
רחמנינוב – ריקודים סימפוניים




קלאסית מס’ 6

יום א’ 26.2.2017
יום ב’ 27.2.2017

שו צונג מנצח
בהשתתפות סולנים ומקהלה

פינג - הליכה עם השמש
מהלר - סימפוניה מס’ 3



קלאסית מס’ 7

יום א’ 19.3.2017


בנימין יוסופוב מנצח
טריו ישראלי
חגי שחם כינור
הלל צרי צ`לו
ארנון ארז פסנתר
צ’ייקובסקי - רומאו ויוליה
ב. יוסופוב - קונצ’רטו לצ’לו
בטהובן - הקונצ’רטו המשולש


קלאסית מס’ 7

יום ב’ 20.3.2017


בנימין יוסופוב מנצח
מאיה בוגדנוביץ צ`לו

צ’ייקובסקי - רומאו ויוליה
ב. יוסופוב - קונצ’רטו לצ’לו
צ'ייקובסקי - סימפוניה מס' 6 (הפתטית)



קלאסית מס’ 8

יום א’ 2.4.2017
יום ב’ 3.4.2017

אי-אן שו מנצח
רימון הדר כינור
דינה גויפלד-זמדוב כינור

באך - קונצ'רטו כפול לשני כינורות
בלוך - בעל שם
גלזונוב - קונצ’רטו לכינור
ברהמס - קונצ’רטו לכינור
סרסטה – נאוורה

קלאסית מס’ 9

יום א’ 28.5.2017
יום ב’ 29.5.2017



שו צונג מנצח
דניאל פסקולטי כינור

שומן - קונצ’רטו לכינור
מהלר - סימפוניה מס’ 5

בחסות המכון האיטלקי לתרבות חיפה 

קלאסית מס’ 10

יום א’ 9.7.2017
יום ב’ 10.7.2017



אופרה – טוסקה
מאת ג’יאקומו פוצ’יני

שו צונג מנצח
בימוי שירית לי וייס

בהשתתפות סולנים אורחים ומקהלה




בחסות המכון האיטלקי לתרבות - חיפה